Filtruj

Praca Magazynierka

1-3 z 3 ofert pracy

Magazynier/Magazynierka

nowa oferta
EATON AUTOMOTIVE SYSTEMS SP. Z O.O.EATON AUTOMOTIVE SYSTEMS SP. Z O.O.
Bielsko-Biała

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Przyjmowanie towarów na stan magazynowy Wydawanie towarów na produkcję Obsługa regałów Przygotowanie wysyłek do klientów Załadunek/rozładunek samochodów Obsługa skanera i programu WMS Obsługa komputera Transport wózkiem widłowym WYMAGANIA: Wykształcenie minimum zawodowe Uprawnieni...

05.05.202405.05.2024

Magazynier / Magazynierka

Gdańsk

Biuro Rekrutacji Searchers rekomenduje zatrudnienie w firmie produkcyjnej, zapewniającej spokojne środowisko pracy, na stanowisku:MagazynierMiejsce pracy Miszewko.Firma dofinansowuje dojazd, posiłki, wczasy.Zdania na tym stanowisku? Typowa gospodarka magazynowa; przyjęcie towaru, dystrybucja wewnątr...

02.05.202402.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Magazynier / magazynierka / Holandia / 15,35 EUR brutto

INTERKADRA SP. Z O.O.INTERKADRA SP. Z O.O.

Do Twoich zadań będzie należało: rozładunek kontenerów i układanie towaru na paletach; kompletowanie zamówień; sortowanie paczek; przygotowywanie zamówień do wysyłki; obsługa skanera. Oczekujemy: doświadczenia w pracy w magazynie; komunikatywnej znajomości języka angielskiego; prawo jazdy warunkiem ...