Filtruj

Praca Magazynowe - Skarbimierz

1-3 z 3 ofert pracy

Operator wózków widłowych

nowa oferta
Skarbimierz-Osiedle

umowa o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez naszego Klienta, możliwość zdobycia nowego doświadczenia, wynagrodzenie  4850 zł  brutto, premia jakościowo-wydajnościową do 15% liczonej od podstawy, premia frekwencyjna do  500 zł  brutto miesięcznie, dofinansowanie do wyży...

26.04.202426.04.2024

Pracownik Magazynowy

Strzelin

Zadania: Pakowanie produktów z segmentu health&beauty Kompletacja zamówień Praca ze skanerem magazynowym Wymagania: Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy! Oczekujemy motywacji i zaangażowania w powierzoną pracę Oferta: Wynagrodzenie podstawowe - 4460 zł/brutto Miesięczna premia do 66...

25.04.202425.04.2024

Pracownik produkcji

Kościerzyce

Dla naszego klienta zlokalizowanego w Kościerzycach szukamy pracowników produkcji na działach magazyn, montaż, obróbka tkanin. Do Twojego zakresu obowiązków należeć będzie: Podstawowa obsługa maszyn Wizualna kontrola jakości Montaż elementów Sortowanie paczek, kompletacja zamówień Czego oczekujemy: ...

17.04.202417.04.2024