Filtruj

Praca Magazynowe - Słubice

1-2 z 2 ofert pracy

Magazynier - Słubice INTER-TEAM

nowa oferta
INTER -TEAM SP. Z O.O.INTER -TEAM SP. Z O.O.
Słubice

Zakres obowiązków: Przyjmowanie dostaw towaru Rozkładanie towaru w magazynie Przygotowywanie towaru do wysyłki Oczekujemy: Dobrej organizacji pracy własnej Systematyczności oraz dokładności Umiejętności pracy w zespole Komunikatywności Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Ofe...

13.06.202413.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Technik IT

nowa oferta
WENDRE POLAND SP. Z O.O.WENDRE POLAND SP. Z O.O.
Kostrzyn Nad Odrą

Wendre, razem z Wendre Scandinavia AB, Trading House Textile Wuxi Co Ltd oraz Parnu Beach & Golf Resort stanowi część grupy Trading House Scandinavia AB. Zarząd Trading House znajduje się w Szwecji. Producent pianki firma Wenfom AS oraz Stram OU producent składanych łóżek również są częścią grupy. W...

12.06.202412.06.2024