Filtruj

Praca Magazynowe - Tarnów

Praca w okolicach Hagi Rotterdamu magazyny szklarnie produkcja

ANNAANNA
Tarnów

Praca przy kwiatach w okolicach Hagi Duża oraz pewna ilość godzin. Do obowiązków pracownika należy sadzenie, przesadzanie oraz przystrajanie kwiatów oraz wykonywanie prostych czynności związanych z pielęgnacją kwiatów. Do dodatkowych czynności można zaliczyć pakowanie oraz przygotowywanie kwiatów ...

11.04.202411.04.2024
od 50 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator wózka widłowego

nowa oferta
Pilzno

Zadania: Zaopatrywanie produkcji w potrzebne surowce Odbiór towarów z produkcji i umieszczanie ich w magazynie Przeprowadzanie inwentaryzacji Obsługa wózka widłowego Wymagania: Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym Uprawnienia do obsługi wózków widłowych Doświadczenie w pracy na magazynie będ...

12.06.202412.06.2024

Pracownik magazynu - wolne weekendy!

Brzesko

Zadania: Sortowanie i segregacja gotowych wyrobów Odbiór i wysyłka towarów/pojemników Weryfikacja jakości oraz ilości materiałów Rozładunek, załadunek i przemieszczanie towarów za pomocą wewnętrznych urządzeń transportowych (m .in. pociągów logistycznych, platform, ręcznych wózków paletowych) Wymaga...

05.06.202405.06.2024