Filtruj

Praca Magazynu Operator - Radomsko

1-3 z 3 ofert pracy

-OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO- MAGAZYNIER

Działki Suskowolskie

Zakres obowiązków: Rozładunki i załadunki palet z materiałami budowlanymi, dbanie o porządek na magazynie, przyjmowanie i wydawanie towarów. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator wózków jezdniowych

CORDIS LOGISTICCORDIS LOGISTIC
Radomsko

OPIS Cordis Logistic Sp. z o. o. jest częścią Grupy Spółek SKB. Jesteśmy polską firmą zajmującą się krajowym i międzynarodowym transportem drogowym, usługami e-commerce, zintegrowaną logistyką magazynową oraz outsourcingiem pracowniczym. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: OPERATOR WÓZKA WID...

10.05.202410.05.2024
od 27 zł

Operator wózków widłowych – Tilburg- z prawem jazdy!

KLAVER SP. Z O.O.KLAVER SP. Z O.O.
Pionki

Masz problem ze znalezieniem pracy w Polsce?Szukasz legalnej pracy w Holandii- koniecznie zadzwoń do nas!Praca na magazynie LG- elektronika i sprzęt gospodarstwa domowego !Szukamy osób : dyspozycyjnych i zaangażowanych w wykonywanie swoich obowiązkówZakres obowiązków:•operator wózka widłowego •zbier...