Filtruj

Praca Magazynu Operator - Rawa Mazowiecka

1-2 z 2 ofert pracy

Operator wózka widłowego z UDT_32,15zł_brutto_Rawa Mazowiecka

nowa oferta
JOB IMPULSE POLSKA SP. Z O.O.JOB IMPULSE POLSKA SP. Z O.O.
Rawa Mazowiecka

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Od 15 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje 30 000 osób, w tym osoby z niepełnosprawnością w ramach programu TAKpe...

04.06.202404.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator wózka z uprawniwniami UDT

nowa oferta
UDS S. A.UDS S. A.
Nowy Kawęczyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Rozładunek dostarczonych materiałów oraz ich magazynowanie Prowadzenie inwentaryzacji materiałów magazynu i produkcji Obsługę systemów magazynowych z użyciem skanera Dbanie o porządek w magazynie WYMAGANIA: Uprawnienia UDT na wózki widłowe oraz doświadczenia w ich prowadzeniu Dośw...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0533 s