Filtruj

Praca Magister Psychologii - Poznań

PSYCHOLOG- KONSULTANT DOWÓDCY DS. PROFILAKTYKI PSYCHOLOGICZNEJ.

Poznań

Zakres obowiązków: Uczestniczenie w doborze, selekcji i kwalifikacji kandydatów do służby w jednostce wojskowej, prowadzenie wywiadów psychologicznych i z nowo przybyłymi do jednostki żołnierzami w celu określenia ich kondycji psychiczznej. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umieję...

15.04.202415.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

TERAPEUTA ŚRODOWISKOWY Ostrów Wlkp, Gniezno, Niemczyn

STREFA PSYCHOLOGICZNASTREFA PSYCHOLOGICZNA
Poznań

Strefa Psychologiczna do nowych ośrodków w miejscowościach:Ostrów WielkopolskiStęszewGnieznoNiemczynTERAPEUTY ŚRODOWISKOWEGO- z ukończonym szkoleniem z zakresu terapii środowiskowej, określone w zatwierdzonym przez Ministra właściwego do spraw zdrowia ramowym programie szkolenia z zakresu terapii śr...

02.04.202402.04.2024

Psycholog / Seksuolog

ZDROWIE ODNOWA GABINETY LEKARSKIEZDROWIE ODNOWA GABINETY LEKARSKIE
Poznań

Zdrowie Odnowa Gabinety Lekarskie - kameralna placówka przy ulicy Katowickiej w Poznaniu poszukuje do współpracyPsychologa / Seksuologa.Wykształcenie wyższe psychologiczne (tytuł magistra psychologii).Ukończona specjalizacja z seksuologii klinicznej.Doświadczenie w pracy w zakresie prowadzenia samod...

02.03.202402.03.2024