Filtruj

Praca Majster Budowlany - Gliwice

1-2 z 2 ofert pracy

Inżynier Budowy/ Majster Budowy Hala Gliwice

nowa oferta
BEATKA FRANCZAKBEATKA FRANCZAK
Gliwice

Zakres obowiązków: Zakres obowiązków: Kontrola jakości i terminowości wykonywanych robót budowlanych Monitorowanie zgodności prowadzonych robót z dokumentacją wykonawczą Rozliczanie ilościowe i jakościowe podwykonawców – wykonywanie obmiarów robót, dokonywanie odbiorów robót budowanych Stała ko...

10.05.202410.05.2024
od 8000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierownik robót,mistrz,brygadzista

KOPROBUDUJEKOPROBUDUJE
Tarnowskie Góry

Szukamy doświadczonego Kierownika Robot Budowlanych/Mistrza Budowy/Majstra, który będzie zarządzać i prowadzić nasze projekty budowlane z pasją i profesjonalizmem! Wymagania: Minimum 10 lat doświadczenia w pracy na stanowisku Kierownika Robot Budowlanych/Mistrza Budowy/Majstra Umiejętność skutec...

06.05.202406.05.2024
od 5000 zł