Filtruj

Praca Majster Budowy - Wszewilki

1-2 z 2 ofert pracy

MAJSTER BUDOWY

FILAR - ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY PIOTR PICHERFILAR - ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY PIOTR PICHER
Wszewilki

Zakres obowiązków: kontrolowanie i kierowanie budową Wymagania: wykształcenie - budowlane średnie zawodowe wykształcenie - budowlane wyższe (w tym licencjat) język obcy - polski (mowa: B1 - średnio zaawansowany, pismo: B1 - średnio zaawansowany) zawód - Kierownik budowy umiejętność - odczytywanie p...

20.08.202420.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. nadzoru robót budowlanych

DINO POLSKA S. A.DINO POLSKA S. A.
Krotoszyn

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Specjalista ds. nadzoru robót budowlanych Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Analizę dokumentacji zagrożeń dla inwestycji Przeprowadzanie wizyt technicznych Weryfikację dokumentacji projektowej pod kątem optymalizacji procesu budowla...

09.09.202409.09.2024