Filtruj

Praca Malarskich - Biała

1-3 z 3 ofert pracy

ROBOTNIK BUDOWLANY

nowa oferta
Biała Podlaska

Zakres obowiązków: wykonywanie prac remontowych, budowlanych i wykończeniowych, w tym prace: malarskie, zabudowa z płyt gipsowo-kartonowych, prace murarskie, układanie glazury i terakoty, montaż zabudowy meblowej, wyburzanie, murowanie, układanie kostki brukowej, ocieplanie nieruchomości, wykonywani...

12.06.202412.06.2024

Praca dla operatora agregatu malarskiego-malowanie DOBRE WYNAGRODZENIE

KAMILKAMIL
Bielsko-Biała

Poszukuje pracowników, operatorów agregatu. Pracujemy na nowoczesnym agregacie do malowania/szpachlowania. Malujemy ściany, sufity, elewacje, dachy itp. Jeżeli masz doświadczenie w tym kierunku to proszę o kontakt pod numer telefonu 57*****83 , jeżeli nie odbieram proszę kontakt sms. Po okresie prób...

27.05.202427.05.2024
od 30 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

pracownik utrzymania obiektu -złota rączka

PHPU SEMEXPHPU SEMEX
Częstochowa

Opis Poszukujemy kandydatów na stanowisko: obsługa techniczna · Wymagania niezbędne: · umiejętność wykonywania napraw (stolarskich, malarskich itp.) tzw. „złota rączka”, · współdziałanie przy wykonywaniu prac remontowo-budowlanych · umiejętność obsługi elektronarzędzi, · umiejętność spawania ...

11.06.202411.06.2024