Filtruj

Praca Malarstwo

Wynagrodzenie
1-3 z 3 ofert pracy

INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ LEŚNA OAZADOM POMOCY SPOŁECZNEJ LEŚNA OAZA
Słupsk

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć terapeutycznych między innymi w formie: 1. malarstwa, 2. psychorysunku, 3. tkactwa, 4. malowania, 5. swobodnych układów. Godz. pracy 9-13. Wymagania: wykształcenie - średnie branżowe umiejętność - Zdolnosci manualne i plastyczne staż pracy ogółem - lata: 3...

16.04.202416.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Nauczyciel

COSINUSCOSINUS
Lublin

W związku z rozwojem szkoły Cosinus Lublin poszukujemy nauczycieli do nauczania następujących przedmiotów:- Historia sztuki- Rysunek i malarstwo- Rzeźba- Podstawy fotografii i filmu- Projektowanie multimedialne- Podstawy projektowania Wymagania:- wykształcenie kierunkowe (ASP)- mile widziane przygot...

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Słupsk

Numer oferty: StPr/24/0835Obowiązki:Prowadzenie zajęć terapeutycznych między innymi w formie:1. malarstwa, 2. psychorysunku,3. tkactwa,4. malowania,5. swobodnych układów.Godz. pracy 9-13.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Zdolnosci manualne i plastyczneWykształcenie:średnie bra...