Filtruj

Praca Malarz Budowlany - Głębowice

1-3 z 3 ofert pracy

MALARZ BUDOWLANY

GRZEGORZ BYRSKI PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE BUDGROMGRZEGORZ BYRSKI PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE BUDGROM
Głębowice

Zakres obowiązków: Malarz budowlany Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie zawodowe min. rok lub możliwość przyuczenia. Miejsce wykonywania pracy: praca na terenie woj. małopolskiego i śląskiego - pracodawca zapewnia dowóz na miejsce wyk...

19.08.202419.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Studzienice

Zakres obowiązków: przygotowywanie i mieszanie farb, malowanie wnętrza budynków, wykonywanie zapraw murarskich Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe mile widziane wykształcenie zawodowe, doświadczenie zawodowe jako malarz budowlany...

27.08.202427.08.2024

Przyjmę fachowców wykończenia wnętrz

MACIEKMACIEK
Bielsko-Biała

Witam Szukam pracowników budowlanych, malarzy wykończenia wnętrz, płytarza, elektryków, hydraulików elewacje. Zajmujemy się głównie pracamiwykończeniami jednakże czasami zajmujemy się innymi robotami z budowlanki . Praca całorocznie bez postojów. Pracownik z kategoria. B tak zwany kierowca je...

10.10.202310.10.2023
od 4000 zł