Filtruj

Praca Malarz Budowlany - Katowice

1-3 z 3 ofert pracy

Malarz budowlany (Niemcy)

nowa oferta
SILVERHANDSILVERHAND
Katowice

Oferujemy: zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (nie w delegacji) atrakcyjne wynagrodzenie 16,00 EUR brutto / godzinę + 4,00 EUR godz. zakwaterowanie GRATIS, opłacone przez Pracodawcę składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę możliwość rozwoju zawodowego ...

15.05.202415.05.2024

Malarz budowlany (Austria)

nowa oferta
Katowice

Oferujemy: zatrudnienie na warunkach austriackich - austriacka umowa o pracę (nie w delegacji) wynagrodzenie: 15,19 EUR brutto / godzinę + 26,40 EUR diety za przepracowany dzień koszt zakwaterowania pokrywa pracodawca w dni pracujące, w pozostałe dni koszt zakwaterowania pokrywa pracownik szybki pro...

PRACOWNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH/ ROBOTNIK BUDOWLANY/ KAFELKARZ/ GIPSIARZ/ MALARZ

nowa oferta
DONATI DONATA DERCZDONATI DONATA DERCZ
Gliwice

Zakres obowiązków: Wykształcenie: brak wymagań; mile widziane doświadczenie; wykonywanie prac wykończeniowych wnętrz, malowanie, kafelkowanie itd.; niekaralność, jedna zmiana; miejsce pracy: teren Gliwic Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Pozostali robotnicy budowlani r...

13.05.202413.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0411 s