Filtruj

Praca Malarz Budowlany - Ogrodzieniec

1-3 z 3 ofert pracy

Malarz budowlany

ANMARANMAR
Ogrodzieniec

AnMar (nr.cert.12445) poszukuje do pracyMalarzy BudowlanychWymagania:- minimum roczne doświadczenie w zawodzie,- znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym wykonywanie pracy,- możliwość pracy w teamie,- zdyscyplinowanie,Zakres obowiązków:- malowanie,- szpachlowanie,regipsy,-tapetyOferuje...

14.05.202414.05.2024

ROBOTNIK BUDOWLANY

KAMIL GLICA PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO USŁUGOWE ANTI-KORKAMIL GLICA PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO USŁUGOWE ANTI-KOR
Osiek

Zakres obowiązków: Pomoc piaskarzom i malarzom przy podciąganiu węży. Miejsce pracy cały kraj. Pracodawca zapewania zakwaterowanie, dowóz i odwóz oraz odzież ochronną Praca w godz. 8-16 Wymagania: wykształcenie - podstawowe zawód - Robotnik budowlany mile widziane doświadczenie na stanowisku rob...

13.06.202413.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Dam prace pracownik budowlany z doświadczeniem.

FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANAFIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA
Dąbrowa Górnicza

Zatrudnię ,pracowników budowlanych z doświadczeniem ,praca na terenie Dąbrowy Górniczej, malarz,roboty dachowe i remontowo budowlane....

02.05.202402.05.2024