Filtruj

Praca Malarz Konstrukcji Stalowych - Kolonowskie

1-3 z 3 ofert pracy

MALARZ KONSTRUKCJI STALOWYCH

KOLB SP. Z O.O.KOLB SP. Z O.O.
Kolonowskie

Zakres obowiązków: Przygotowywanie konstrukcji do malowania, mieszanie farb, malowanie hydrodynamiczne. Wymagania: wykształcenie - techniczne zasadnicze zawodowe uprawnienie - Obsługa suwnic, wciągników i wciągarek ogólnego oraz specjalnego przeznaczenia Znajomość procesów technologicznych malowan...

09.07.202409.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Spawacz

nowa oferta
DEXTRON PERSONEEL B.V.DEXTRON PERSONEEL B.V.
Lubliniec

Dextron Perosneel specjalizuje się w rekrutacji oraz delegowaniu wykwalifikowanych pracowników na stanowiska w różnych sektorach. Wspieramy naszych klientów w ich zapotrzebowaniu na specjalistów takich jak:•Spawacze•Elektrycy•Budowlańcy,•Operatorzy Maszyn CNC •Monteży konstrukcji Stalowych•Malarze P...

29.08.202429.08.2024

Ślusarz/ malarz konstrukcji stalowych

WOJCIECHWOJCIECH
Strzelce Opolskie

Firma STALMET ze Strzelec Opolskich zatrudni osobę na stanowisku ślusarz/ malarz przemysłowych konstrukcji stalowych. Praca na jedną zmianę na terenie zakładu w Strzelcach Opolskich. Wymagane doświadczenie zawodowe. Mile widziane podstawowa znajomość rysunku technicznego, dyspozycyjność, sumienność ...

04.08.202404.08.2024