Filtruj

Praca Malarz Lakiernik - Stanisławki

1-3 z 3 ofert pracy

MALARZ/LAKIERNIK WYROBÓW DREWNIANYCH

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Stanisławki

Numer oferty: StPr/24/0172Obowiązki:malowanie natryskowe stolarki budowlanejWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:wymagany staż przy lakierowaniu,prawo jazdy kat.BMiejsce pracy: 87-204 Stanisławki 40, powiat: wąbrzeski, woj: kujawsko-pomorskieRodzaj umowy...

13.04.202413.04.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

malarz/lakiernik wyrobów drewnianych

ZAKŁAD STOLARSKI “RUMIŃSKI “MAREK RUMIŃSKIZAKŁAD STOLARSKI “RUMIŃSKI “MAREK RUMIŃSKI
Stanisławki

malowanie natryskowe stolarki budowlanej...

05.04.202405.04.2024

ZAKŁAD STOLARSKI RUMIŃSKI MAREK RUMIŃSKIZAKŁAD STOLARSKI RUMIŃSKI MAREK RUMIŃSKI
Stanisławki

Zakres obowiązków: malowanie natryskowe stolarki budowlanej Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe staż pracy ogółem - lata: 1 wymagany staż przy lakierowaniu,prawo jazdy kat.B...