Filtruj

Praca Malarz Szpachlarz - Cewice

1-3 z 3 ofert pracy

MALARZ-SZPACHLARZ

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Cewice

Numer oferty: StPr/24/0373Obowiązki:- malowanie-szpachlowanieWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:podstawowePozostałe wymagania:Mile widziane doświadczenieMiejsce pracy: MYŚLIWSKA 7, 84-312 Cewice, powiat: lęborski, woj: pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty...

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

IRENEUSZ ŁAGA FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA TYM-FRANIRENEUSZ ŁAGA FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA TYM-FRAN
Cewice

Zakres obowiązków: - malowanie -szpachlowanie Wymagania: wykształcenie - podstawowe Mile widziane doświadczenie...

25.04.202425.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

malarzy,, szpachlarzy, kafelkarzy

MBUDMBUD
Kębłowo

malarzy,szpachlarzy, kafelkarzy i budowlańców do prac elewacyjnych i wykonczeniowych firma budowlana z okolic Wejherowa zatrudni.zapewniam dowóz na budowę oraz stabilne zarobki. prosze o kontakt telefoniczny...

16.03.202416.03.2024