Filtruj

Praca Malarz - Koszalin

1-3 z 3 ofert pracy

Praca w Danii - malarz

NATALIANATALIA
Koszalin

Opis stanowiska: Malarz - malowanie okien Co oferujemy Stawkę: od 150 kr brutto/h. Gwarancję stabilnej pracy. Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 30-tego każdego miesiąca Zakwaterowanie i transport zorganizowane przez nas. Narzędzia do pracy oraz odzież roboczą. Kompleksową obsługę przed wyja...

05.06.202405.06.2024
od 14000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnimy malarza proszkowego do malarni w Koszalinie

HUBERT G.HUBERT G.
Koszalin

VOLCANO WINDOWS producent okien i drzwi stalowych adres: ul. Szczecińska 37, 75-122 Koszalin Poszukujemy malarza proszkowego Forma zatrudnienia: pełen etat Ilość wakatów: 1 Forma umowy: umowa o pracę Poziom zatrudnienia: pracownik produkcyjny – malarz proszkowy (z możliwością przyuczenia) ...

04.06.202404.06.2024

Przyjmę do prac porządkowych i budowlanych

RYSZARDRYSZARD
Mielno

Przyjmę do pracy nad morzemPraca polega na porządkowaniu działki , wycince drzew, malowaniu płotu, remontowaniu domków. Potrzebuję osoby z doświadczeniem , możliwość zamieszkania . Potrzebne też osoby z doświadcznienriem do remontu domków Glazurnik, malarz, stolarz. Praca od 3 kwietnia...

03.06.202403.06.2024