Filtruj

Praca Malarz - Leżajsk

1-2 z 2 ofert pracy

MALARZ-LAKIERNIK KONSTRUKCJI I WYROBÓW METALOWYCH

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Wierzawice

Numer oferty: StPr/24/0535Obowiązki:Przygotowanie powierzchni metalowych przed malowaniem. Malowanie konstrukcji i wyrobów metalowych.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:Mile widziane doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: 37-300 Wierzawice 798, powiat: l...

09.05.202409.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

PRZEDSIĘBIORSTWO-PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE POM SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO-PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE POM SP. Z O.O.
Wierzawice

Zakres obowiązków: Przygotowanie powierzchni metalowych przed malowaniem. Malowanie konstrukcji i wyrobów metalowych. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Mile widziane doświadczenie zawodowe...