Filtruj

Praca Malowanie Plytki - Kraków

1-2 z 2 ofert pracy

Pracownik ogólnobudowlany - Centrum Krakowa

nowa oferta
KONRADKONRAD
Kraków

Obowiązki: Wykonywanie prac wykończeniowych (malowanie, szpachlowanie, układanie płytek, montaż zabudowy GK). Prace remontowe (renowacje łazienek, kuchni, salonów). Montaż elementów wyposażenia wnętrz (drzwi, okna, armatura sanitarna). Prace ogólnobudowlane (murowanie, tynkowanie, ocieplanie bud...

10.06.202410.06.2024
od 5500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię fachowca do wykończeń wnętrz i łazienek

nowa oferta
KONTAKTKONTAKT
Kraków

Firma budowlana z wieloletnim doświadczeniem zatrudni fachowca do wykończeń wnętrz na terenie Krakowa i okolic. Gwarantowana ciągłość prac. Wymagania: -umiejętność wykonania łazienki od A do Z wraz z przeróbkami hydraulicznymi ( ważne: zacinanie płytek na 45 stopni, otworowanie w płytkach, położen...

od 40 zł