Filtruj

Praca Malowanie Proszkowe - Sanok

1-3 z 3 ofert pracy

LAKIERNIK PROSZKOWY

WSTECH S. C.WSTECH S. C.
Sanok

Zakres obowiązków: Dbałość o jakość wykonywanej pracy oraz o utrzymaniu właściwego stanu technicznego powierzonych maszyn i narzędzi. Dokładność i rzetelność. Kontrola jakości malowanych elementów. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - Kultura osobista Doświadczenie, samodzieln...

07.06.202407.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Sanok

Numer oferty: StPr/24/0296Obowiązki:Dbałość o jakość wykonywanej pracy oraz o utrzymaniu właściwego stanu technicznego powierzonych maszyn i narzędzi. Dokładność i rzetelność. Kontrola jakości malowanych elementów.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Kultura osobistaWymagania poż...

Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

praca - lakiernik

CIARKOCIARKO
Sanok

- znajomość technik malowania proszkowego - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - obsługa urządzeń lakierniczych - umiejętność pracy zespołowej - przestrzeganie zasad BHP - gotowość pracy w systemie zmianowym – system III zmianowy...

27.05.202427.05.2024
od 5800 zł