Filtruj

Praca Malowanie Tynkowanie - Poznań

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownika budowlanego elewacje brukarstwo zatrudnię

MACIEJMACIEJ
Poznań

Obowiązki: Wykonywanie prac wykończeniowych (malowanie, szpachlowanie, układanie płytek, montaż zabudowy GK). Prace remontowe (renowacje łazienek, kuchni, salonó Prace ogólnobudowlane (murowanie, tynkowanie, ocieplanie budynków). Obsługa elektronarzędzi i narzędzi ręcznych Wymagania: Doświadcz...

01.07.202401.07.2024
od 22 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię budowlańców

BIUROBIURO
Poznań

Zatrudnię budowlańców do pracy przy budowie budynku biurowego. Obowiązki: Prace pomocnicze i wsparcie dla głównego wykonawcy. Prace ogólnobudowlane (murowanie, tynkowanie, ocieplanie budynków). Prace porządkowe Wykonywanie prac wykończeniowych (malowanie, szpachlowanie, układanie płytek, montaż...

05.06.202405.06.2024
od 30 zł

Pracownik produkcji metalowej, zarobki nawet ponad 2.000 EUR na rękę

MGSOLUTIONS MGJJ SP. Z O.O. SP. K.MGSOLUTIONS MGJJ SP. Z O.O. SP. K.
Poznań

Mgcentral dla Mgsolutions Mgjj Sp. z o.o. Sp. k. - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 9466 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, ...

20.05.202420.05.2024
od 11000 zł