Filtruj

Praca Mana - Elbląg

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowca C+E, Międzynarodówka, Dniówka 460 zł

WALDEKWALDEK
Elbląg

Witam, poszukujemy pracowników na stanowisko kierowcy C+E w ruchu międzynarodowym. Główne kierunki - Niemcy, Francja, Ausria, Włochy. Samochody - SCANIA (2021r) + MAN (2021r - 2023r) + NOWY DAF XG Możliwość rozpoczęcia pracy na NOWYM zestawie. Naczepy standard KRONE plandeka (2020r - 2023r). Ko...

24.06.202424.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca C+E na kraj

MONIKAMONIKA
Elbląg

Firma Targor-Truck zatrudni kierowcę krajowego. Miejsca pracy: Elbląg, Ostróda, Człuchów Wymagania: Prawo jazdy kat C+E, Karta kierowcy, Kompletnych zaświadczeń ukończenia niezbędnych kursów, Dobrej znajomości topografii Polski, Samodzielność, Dyspozycyjność, Rzetelność, Uczciwość, Doświadcze...

14.06.202414.06.2024

KIEROWCA - PRACOWNIK OBSŁUGI SIECI I URZĄDZEŃ KANALIZACYJNYCH

SZOP SP. Z O.O.SZOP SP. Z O.O.
Nowy Dwór Gdański

Zakres obowiązków: Wykonywanie prac związanych z obsługą urządzeń i sieci kanalizacyjnej, prowadzenie pojazdu ciężarowego specjalistycznego MAN i pojazdu ciężarowego MAN/GRAKO HAKOWIEC Możliwość pracy dwuzmianowej. Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. C uprawnienie -...

17.06.202417.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0240 s