Filtruj

Praca Mana - Starogard Gdański

1-3 z 3 ofert pracy

Stylistka Paznokci, Manicure, Pedicure

LUIZALUIZA
Starogard Gdański

MANI PEDI BY LUIZA Poszukujemy osoby do pracy (MANICURE, PEDICURE ) na stanowisko STYLISTKA PAZNOKCI. Doświadczenie obowiązkowe Wymagania umiejętność wykonywania manicure i pedicurehybrydowegoorazklasycznego przedłużanie paznokcimetodą żelową praca z frezarką staranność i dokładność pasja i ...

01.01.202401.01.2024
od 4500 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Senior Solution Consultant SAP FI CO - Gdansk

nowa oferta
ARLAARLA
Tczew

Do you have firm experience in providing functional guidance and expertise around SAP Finance solutions? Do you want to play an key in our SAP FI team ensuring quality project deliveries? If you can answer yes to these questions, then you can now join us in Arla IT. About the job As a Senior SAP FI/...

28.06.202428.06.2024

Kierowca C+E (Kraj/Międzynarodówka)

RADEKRADEK
Rusocin

Obowiązki: Firma KRT Trans zatrudni kierowcę w ruchu krajowym/międzynarodowym. Praca na zestawach Man/Scania z naczepą firanką. Elastyczny grafik ! Obowiązki : Kierowanie pojazdem kategorii C+E. Realizacja tras krajowych i zagranicznych. Troska o powierzony sprzęt. Przestrzeganie przepisów d...

03.06.202403.06.2024
od 9700 zł
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0338 s