Filtruj

Praca Manager Dzialu Spedycji

1-3 z 3 ofert pracy

Manager Controlingu

MOVEON CONSULTINGMOVEON CONSULTING
Śrem

Dla naszego klienta, firmy transportowo-spedycyjno-logistycznej specjalizującej się w kompleksowej obsłudze transportu drobnicowego i całopojazdowego między Polską, a krajami skandynawskimi oraz świadczącej usługi spedycji morskiej i magazynowania. Poszukujemy osoby na stanowisko: Manager Controlli...

24.05.202424.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Sales Manager / Specjalista ds. Sprzedaży

Gdańsk

ZADANIA: pozyskiwanie klientów na usługi spedycji morskiej, lotniczej, kolejowej, realizacja sprzedaży oraz budowanie długotrwałych relacji handlowych, analiza możliwości i zakresu współpracy z Klientem oraz poszukiwanie optymalnych rozwiązań, przygotowanie ofert handlowych dla obecnych oraz nowo po...

GLOBAL OCEAN LINK POLAND SP. Z O.O.GLOBAL OCEAN LINK POLAND SP. Z O.O.
Gdańsk

Global Ocean Link Poland tworzą ludzie ambitni, przedsiębiorczy i pracowici, którzy prowadzą projekty w oparciu o zdobyte przez lata umiejętności i doświadczenie. Firm została założona w 2022 roku i od tamtego czasu prężnie się rozwija. Świadczy wysokiej jakości usługi takie jak: fracht morski, tran...

23.05.202423.05.2024