Filtruj

Praca Manager Restauracji - Poznań

1-3 z 3 ofert pracy

Manager Restauracji Pracowniczej

nowa oferta
SODEXO POLSKA SP. Z O.O.SODEXO POLSKA SP. Z O.O.
Poznań

Opis stanowiska: Zarządzanie prestiżową restauracją pracowniczą, Organizowanie i koordynowanie pracy podległego zespołu, Zarządzanie wszystkimi procesami operacyjnymi, procedurami i planami działania związanymi z utrzymaniem standardów marki, Współtworzenie strategii sprzedażowej i marketingowej, Bu...

16.05.202416.05.2024

Manager Restauracji

nowa oferta
RAFAŁRAFAŁ
Poznań

Restauracja Popolo przy ulicy Jeleniogórskiej w Poznaniu poszukuje osoby na stanowisko: ManagerZmiany Oczekiwania: - minimum 2-letnie doświadczenie z zakresu obsługi kelnerskiej - umiejętność organizacji pracy zespołu - umiejętność budowania klimatu restauracji i komunikacji z Gośćmi - gotowoś...

15.05.202415.05.2024
od 31 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierownik zmiany Restauracja "Pod Pręgierzem"

nowa oferta
KONRAD GROCHMALSKIKONRAD GROCHMALSKI
Poznań

Restauracja „POD PRĘGIERZEM, znajdująca się w samym Sercu Poznania, tuż obok Ratusza na Starym Rynku poszukuje doświadczonego i zaangażowanego Kierownika/Managera Restauracji. Dołącz do naszego zespołu i wspólnie stwórzmy miejsce z niezapomnianymi doznaniami kulinarnymi oraz wspaniałą atmosferę....

14.05.202414.05.2024