Filtruj

Praca Manager Restauracji - Skępe

1-2 z 2 ofert pracy

MANAGER RESTAURACJI

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Skępe

Numer oferty: StPr/24/0560Obowiązki:zarządzanie zespołem pracowników, zarządzanie restauracją i reprezentowanie jej na zewnątrzWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: doświadczenie w obsłudze klienta Doświadczenie w gastronomi biegła obsługa komputera z obsługą internetu Wykształce...

14.08.202414.08.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

ZAJAZD KAMA KOWALSKI MARIANNA KOWALSKAZAJAZD KAMA KOWALSKI MARIANNA KOWALSKA
Skępe

Zakres obowiązków: zarządzanie zespołem pracowników, zarządzanie restauracją i reprezentowanie jej na zewnątrz Wymagania: wykształcenie - średnie branżowe umiejętność - biegła obsługa komputera z obsługą internetu umiejętność - doświadczenie w obsłudze klienta umiejętność - Doświadczenie w gastron...