Filtruj

Praca Manager Restauracji

1-3 z 3 ofert pracy

Kierownik zmiany / Zastępca managera restauracji

TYGLE GDAŃSKIETYGLE GDAŃSKIE
Gdańsk

Restauracja Tygle Gdańskie zatrudni doświadczonego kierownika zmiany,Poszukujemy osoby na stanowisko kierownik zmiany, która zasili nasze szeregi i będzie razem z nami współtworzyć to miejsce.Znajdujemy się w sercu Gdańska nad Motławą, a naszym gościom serwujemy najwyższej jakości kuchnię dopełnioną...

15.04.202415.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Executive Assistant

Warszawa

Zadania: Zarządzanie kalendarzem dyrektora, umawianie spotkań, komunikacja z innymi asystentami wykonawczymi i pracownikami Rezerwacja lotów, transportu, zakwaterowania, korzystanie z systemów podróży firmy oraz przestrzeganie polityk Obsługa procesu zwrotu kosztów (zbieranie paragonów, przygotowani...

09.04.202409.04.2024

Restauracja / Beach bar zatrudni managera operacyjnego

DAWIDDAWID
Warszawa

Spółka z wieloletnim doświadczeniem w branży gastronomicznej poszukuje osób na stanowisko managera operacyjnego do lokalizacji na terenie Warszawy. Nowy projekt nad Wisłą z restauracją / beach barem / parkietem i wieloma innymi atrakcjamy sezonowymi. Od osób aplikujących oczekujemy: · nienagannej...

08.04.202408.04.2024
od 6000 zł