Filtruj

Praca Manager Zespolu - Opole

1-3 z 3 ofert pracy

Manager ds. Dotacji

SMART-HRSMART-HR
Opole

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: Udział w budżetowaniu zadań działu GIA (Grants and Incentives Advisory), Realizacja projektów w zakresie dotacji finansujących inwestycje i działania Klientów firmy, Stała współpraca z Klientem w zakresie określenia niezbędnych informacji...

03.05.202403.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Chief Accountant

HAYSHAYS
Opole

Chief AccountantOpoleNR REF.: 1184518Twoja następna firmaDla naszego klienta – firmy produkcyjnej w Opolu, poszukujemy osoby na stanowisko Accounting Manager. Twoje następne stanowisko Prowadzenie ksiąg rachunkowych Ustalenie rzeczywistego stanu aktywów i pasywów z danymi księgowymi Przeprowadzanie ...

Project manager

nowa oferta
MULTISERWIS SP. Z O.O.MULTISERWIS SP. Z O.O.
Krapkowice

Twój zakres obowiązków: zarządzanie wszystkimi fazami projektu – od przygotowania do zakończenia – zgodnie z wymaganiami klienta, specyfikacją techniczną, przepisami prawa i standardami jakości koordynacja prac budowlanych na każdym etapie realizacji oraz kontrola terminowości negocjowanie warunków ...

04.05.202404.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0796 s