Filtruj

Praca Manager - Mazowieckie

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista/ka ds. Inwentaryzacji (praca tymczasowa)

HANNA.PISKORSKAHANNA.PISKORSKA
Warszawa

Jesteśmy polskim start-upem działającym w ramach Grupy Żabka od 2021 roku. Działamy w branży e-commerce, która jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów na świecie. Do tej pory stworzyliśmy dwa produkty na polskim rynku. Aplikacja Jush umożliwia dostawę Twoich ulubionych produktów nawet ...

17.04.202417.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Executive Assistant

Warszawa

Zadania: Zarządzanie kalendarzem dyrektora, umawianie spotkań, komunikacja z innymi asystentami wykonawczymi i pracownikami Rezerwacja lotów, transportu, zakwaterowania, korzystanie z systemów podróży firmy oraz przestrzeganie polityk Obsługa procesu zwrotu kosztów (zbieranie paragonów, przygotowani...

09.04.202409.04.2024

Restauracja / Beach bar zatrudni managera operacyjnego

DAWIDDAWID
Warszawa

Spółka z wieloletnim doświadczeniem w branży gastronomicznej poszukuje osób na stanowisko managera operacyjnego do lokalizacji na terenie Warszawy. Nowy projekt nad Wisłą z restauracją / beach barem / parkietem i wieloma innymi atrakcjamy sezonowymi. Od osób aplikujących oczekujemy: · nienagannej...

08.04.202408.04.2024
od 6000 zł