Filtruj

Praca Manicure - Nysa

1-3 z 3 ofert pracy

KOSMETOLOG

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Nysa

Numer oferty: StPr/24/0807Obowiązki:Wykonywanie zabiegów kosmetycznych, wykonywanie manicure, pedicure i henna.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:średnie zawodowePozostałe wymagania:Wykształcenie średnie kierunkowe lub wyższe, mile widziane doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku prac...

07.06.202407.06.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

KOSMETOLOG

HOLISTIC DAY SPA ALEKSANDRA MURZYNIAKHOLISTIC DAY SPA ALEKSANDRA MURZYNIAK
Nysa

Zakres obowiązków: Wykonywanie zabiegów kosmetycznych, wykonywanie manicure, pedicure i henna. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe Wykształcenie średnie kierunkowe lub wyższe, mile widziane doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku pracy....

Umowa o pracęumowa o pracę

Stylistka Paznokci

AGATAAGATA
Nysa

Szukasz pracy jako stylistka paznokci? Mamy dla Ciebie świetną okazję! Nasz nowo otwarty salon poszukuje pełnoetatowych stylistek paznokci oraz studentek poszukujących pracy tylko w weekendy. Jeśli czujesz, że stylizacja paznokci to Twoja pasja i chcesz rozwijać się w tej dziedzinie, nie czekaj dł...

15.03.202415.03.2024
od 2000 zł