Filtruj

Praca Marcel - Gdańsk

1-2 z 2 ofert pracy

Technik województwo pomorskie - praca dodatkowa/niepełny wymiar godzin

MARCELMARCEL
Gdańsk

Poszukujemy osoby na stanowisko: Technik (prace elektryczne, hydrauliczne, złota rączka, prace remontowe) w wymiarze pracy 1/4, 1/2 etatu lub zlecenie. Mile widziane również osoby chętne do podjęcia stałej współpracy, które posiadają własną działalność i chcą świadczyć usługi podwykonawcze. Wymag...

25.04.202425.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

KOSMETYCZKA

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE MARCEL FIUKPRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE MARCEL FIUK
Gdańsk

Zakres obowiązków: Wykonywanie pedicure i manicure, sprzedaż produktów kosmetycznych. Dbanie o czystość i higienę w gabinecie kosmetycznym. Praca od poniedziałku do soboty, w godzinach 9-17 lub 13-21 (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą). Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawo...

22.04.202422.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0414 s