Filtruj

Praca Maria - Augustów

1-3 z 3 ofert pracy

Kucharz/Kucharka

 S. A. S. A.
Augustów

SANATORIUM UZDROWISKOWE BIAVITA POLSKA S.A. Wierzysz, że dobre jedzenie jest podstawą zdrowego trybu życia? Lubisz kreować nowe smaki i zaskakiwać swoich Gości Cenisz sobie w pracy dobrą atmosferę, współpracę i zaufanie? Dołącz do nas! Twoją misją będzie dbałość o przygotowanie i ekspozycję bu...

25.04.202425.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

POMOCNIK ELEKTROMONTERA

TEHMAR ENERGETYKA I BUDOWNICTWO TERESA MARIA PIETRASZEWSKATEHMAR ENERGETYKA I BUDOWNICTWO TERESA MARIA PIETRASZEWSKA
Suwałki

Zakres obowiązków: Prace budowlane. Pomoc przy budowie linii energetycznej.Dodatkowo obsługa koparek. Praca w delegacji na terenie Polski. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Brak przeciwskazań do pracy na wysokości. Brak nałogów. Chęci do pracy. Sprawność fizyczna. Mile widzia...

26.03.202426.03.2024

Pomocnik elektromontera

“TEHMAR” ENERGETYKA I BUDOWNICTWO TERESA MARIA PIETRASZEWSKA“TEHMAR” ENERGETYKA I BUDOWNICTWO TERESA MARIA PIETRASZEWSKA
Suwałki

Prace budowlane. Pomoc przy budowie linii energetycznej.Dodatkowo obsługa koparek. Praca w delegacji na terenie Polski....