Filtruj

Praca Maria - Bydgoszcz

1-3 z 3 ofert pracy

Senior PHP Developer

nowa oferta
BLUESOFTBLUESOFT
Bydgoszcz

BlueSoft to innowacyjny Software House należący do Grupy Orange. Mamy wewnętrzną filozofię – tworzenie prostych i skutecznych rozwiązań dla skomplikowanych problemów. Powstaliśmy w 2002 roku i obecnie pracuje z nami już ponad 1000 inżynierów, którzy znają przeszło 200 technologii! Opis projektu: Pro...

09.05.202409.05.2024

PRASOWACZKA(NR 1247)

nowa oferta
MAKO PRACOWNIA KRAWIECKA MARIA KOCHAŃSKAMAKO PRACOWNIA KRAWIECKA MARIA KOCHAŃSKA
Koronowo

Zakres obowiązków: - Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe staż pracy ogółem - lata: 2 wymagane 2-letnie doświadczenie na stanowisku prasowaczki...

07.05.202407.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SZWACZKA (NR 1248)

nowa oferta
Koronowo

Zakres obowiązków: - Wymagania: wykształcenie - odzieżowe zasadnicze zawodowe staż pracy ogółem - lata: 2 wymagane 2-letnie doświadczenie...