Filtruj

Praca Mariusz - Lębork

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik pomocniczy na produkcji

nowa oferta
PERSONNEL SERVICE POLSKA SP. Z O.O.PERSONNEL SERVICE POLSKA SP. Z O.O.
Lębork

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 28681 Szukasz dla siebie ciekawej oferty pracy? Świetnie się składa, bo współpracujemy z największymi firmami w Polsce i szukamy dla nich najlepszych Kandydatów. Teraz prowadzimy rekrutację dla firmy z branży SPOŻYWCZEJ, która poszukuje Kandydatów na stan...

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

POKOJOWA

OŚRODEK WCZASOWY FILARÓWKA RYSZARD FILAR MARIUSZ FILAR SP. J.OŚRODEK WCZASOWY FILARÓWKA RYSZARD FILAR MARIUSZ FILAR SP. J.
Łeba

Zakres obowiązków: Sprzątanie domków, pokoi i innych pomieszczeń ośrodka wczasowego, prace porządkowe na terenie ośrodka Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - sprzątanie Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: A1 - początkujący dla Obywateli z Ukrainy...

02.05.202402.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Poszukujemy do pracy na zmywaku w Rumi

MARIUSZMARIUSZ
Bolszewo

Jesteśmy firmą cateringową o stabilnej pozycji na rynku. Nasze posiłki przygotowujemy i dowozimy do klientów z całej polski. Cały czas się rozwijamy więc chcemy powiększyć nasz zespół o kolejne osoby, dlatego obecnie poszukujemy osób do pracy na zmywaku. Miejsce pracy mieści się w Rumi Praca 5 dni...

30.04.202430.04.2024
od 5500 zł