Filtruj

Praca Mariusz - Tarnów

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowca/kurier kat. C+E Codziennie w domu

MARIUSZMARIUSZ
Tarnowo Podgórne

Zatrudnię kierowcę/Kuriera na kategorię C+E. Oferuję: atrakcyjne warunki zatrudnienia stałe punkty rozładunku i załadunku codziennie powrót do domu praca od poniedziałku do piątku wynagrodzenie od 6500 do 7500 netto...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ELEKTRYK (O)

TARPOM S. A.TARPOM S. A.
Tarnowiec

Zakres obowiązków: Praca przy montażu instalacji elektrycznych w placówkach sklepowych. Montaż oświetlenia w witrynach i innym wyposażeniu sklepowym. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym n...

25.04.202425.04.2024

Zatrudnię Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego

MARIUSZ ANTOSZMARIUSZ ANTOSZ
Szerzyny

Zatrudnię nauczycieli wychowania przedszkolnego do przedszkola w Ołpinach gmina Szerzyny....

23.04.202423.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0207 s