Filtruj

Praca Mariusza - Głogów Małopolski

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnię kierowcę kat. C

MARIUSZMARIUSZ
Głogów Małopolski

Zatrudnię kierowcę z kat.C na stały rejon na podkarpaciu . Praca od poniedziałku do piątku , towar na paletach . Załadunek Głogów Młp. Strefa Wymagania; Kurs na przewóz rzeczy Mile widziany kurs ADR...

08.06.202408.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Magazynier

nowa oferta
MARIUSZ DZIUBA ANMARMARIUSZ DZIUBA ANMAR
Domatków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: prace magazynowe na hali, WYMAGANIA: uprawnienia do obsługi wózka widłowego - nie warunek znajomość języka niemeickiego w stopniu umożliwiającym wykonywanie pracy zdyscyplinowanie OFERUJEMY: praca na terenie Niemiec umowa o pracę zawarta z niemieckim Pracodawca zakwaterowanie wyna...

15.06.202415.06.2024

stolarz meblowy

M3 MARIUSZ DYŁOM3 MARIUSZ DYŁO
Rzeszów

Przyjmę do pracy na stanowisko samodzielny stolarz meblowy z doświadczeniem, umiejetność czytania rys. technicznego, praca od zaraz.Praca na terenie Rzeszowa...

07.06.202407.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,1151 s