Filtruj

Praca Market Sprzedawca - Stawiszyn

1-3 z 3 ofert pracy

Sprzedawca Punkt Cukierniczo - Piekarniczy Twój Market

HURT- DETAL ARTYKUŁY SOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWE KAROL BIAŁECKIHURT- DETAL ARTYKUŁY SOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWE KAROL BIAŁECKI
Stawiszyn

Zadania: Dbałość o prawidłową ekspozycję produktów, Utrzymanie porządku w punkcie sprzedaży, Przyjmowanie oraz wykładanie towaru, Bieżąca obsługa klientów, Obsługa stanowiska kasowego, Obsługa stanowiska cukierniczego, Wprowadzanie faktur do systemu. Kompetencje: Chęć długotrwałej współprac...

18.09.202318.09.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Market Monopolowy Duży Ben Kalisz

PRZEMEKPRZEMEK
Kalisz

Market Monopolowy Duży Ben zatrudni na stanowisko: Kasjer/Sprzedawca Praca na 1/2 ; 3/4 etatu w systemie dwu zmianowym Pon-Sob. Od Kandydata oczekujemy \\: Obsługi kasy fiskalnej Obsługi Klienta na Sali Sprzedaży. Przestrzegania Procedur Sieci. Zaangażowania w cykl szkoleń Zapewniamy : Cykl...

03.04.202403.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Paraca Duży Ben Pleszew

Pleszew

Market Monopolowy Duży Ben zatrudni na stanowisko: Kasjer/Sprzedawca Praca na 1/2 etatu w systemie dwu zmianowym Pon-Sob. Od Kandydata oczekujemy \\: Obsługi kasy fiskalnej Obsługi Klienta na Sali Sprzedaży. Przestrzegania Procedur Sieci. Zaangażowania w cykl szkoleń Zapewniamy : Cykl szkol...

05.07.202305.07.2023