Filtruj

Praca Market - Łomża

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik marketu- wypłaty co piątek

FALLWORK ODDZIAŁ REGIONALNY WARSZAWAFALLWORK ODDZIAŁ REGIONALNY WARSZAWA
Łomża

Zakres obowiązków: -wykładnie towaru dział z produktami suchymi Nie wymagamy doświadczenia – zapewniamy pełne szkolenie stanowiskowe! Od Kandydatów oczekujemy: -aktualna książeczka sanitarno-epidemiologicznej -miłe usposobienie i chęci do pracy Oferujemy: -umowę zlecenie z możliwością przejśc...

13.05.202413.05.2024
od 4600 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Praca dla os. z orzecz., Dino Polska S.A., Troszyn

DINO POLSKA S. A.DINO POLSKA S. A.
Troszyn

Praca w markecie dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawnościTroszyn, woj. mazowieckie, pow. ostrołęckiCHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU?MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ?PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ:• możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb• stabilność...

15.05.202415.05.2024

Zatrudnimy kierowcę C+E

GOLCHEM GOŁASZEWSCY SJGOLCHEM GOŁASZEWSCY SJ
Zambrów

Market budowlany Golchem poszukuje pracownika na stanowisko kierowca C+E Wymagania:- Prawo jazdy kat. C+E- PunktualnośćOferujemy:- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę- Wynagrodzenie zasadnicze + premię- Pracę kierowcy w promieniu do 200 km od ZambrowaMile widziane uprawnienia na wózki widłowe ora...

14.05.202414.05.2024