Filtruj

Praca Marketing Manager - Lublin

1-3 z 3 ofert pracy

Sales Manager - ciepłownictwo

nowa oferta
GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Lublin

Zadania: budowa i rozwijanie sieci sprzedaży firmy (w branży ciepłowniczej) codzienne wspieranie Klientów- dostarczanie informacji technicznych nt. produktów (pompy ciepła) współpraca z innymi działami firmy przygotowywanie analiz rynkowych i raportów sprzedaży. udział w konferencjach, targach Wymag...

09.05.202409.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Account Manager w Agencji Marketingowej

GRZEGORZGRZEGORZ
Lublin

Wymagane min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Account Manager. Twój zakres obowiązków Zarządzanie projektami marketingowymi i budowanie relacji z klientami Doradztwo w zakresie podejmowanych efektywnych działań marketingowych w internecie Współpraca po stronie klienta z osobami odpowiedzialny...

07.05.202407.05.2024
od 7000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię managera

ADAMADAM
Lublin

Opis W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy zaangażowanej osoby na stanowisku managera. Nasza firma zajmuje się ubezpieczeniami majątkowymi w obsłudze już mamy ok 10 000 klientów z całej Polski Poszukujemy osoby chcącej zaopiekować się już istniejącym zespołem Zakres obowiązk...

10.04.202410.04.2024
od 4242 zł