Filtruj

Praca Marla

1-2 z 2 ofert pracy

Ślusarz spawacz - praca w Niemczech

DOMITAR-DOMITAR-
Pleszew

Pilne !!! Stanowisko: ślusarz -spawacz tig-wig mig mag. Wymagamy doświadczenia oraz kwalifikacji zawodowych, własnej działalności gospodarczej lub chęci do założenia działalności gospodarczej (udzielamy wszechstronnej pomocy przy założeniu działalności gospodarczej). Mile widziana komunikatywna z...

21.05.202421.05.2024
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

POMOC KSIĘGOWEJ

1.FIRMA USŁUGOWA OFFICE MARTA RUTKOWSKA 2.BIURO RACHUNKOWE OFFICE MARTA RUTKOWSKA1.FIRMA USŁUGOWA OFFICE MARTA RUTKOWSKA 2.BIURO RACHUNKOWE OFFICE MARTA RUTKOWSKA
Nowy Dwór Gdański

Zakres obowiązków: przyjmowanie, gromadzenie i segregacja dokumentów pod względem ich rodzaju, weryfikacja Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wskazane doświadczenie zawodowe, sumienność, dokładność, komunikatywność...

Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0378 s