Filtruj

Praca Mart - Kawle

1-3 z 3 ofert pracy

Spawacz TIG/MIG - Dział Utrzymania Ruchu

MIELEWCZYK SP. Z O.O.MIELEWCZYK SP. Z O.O.
Kawle

Jako firma Mielewczyk działamy w branży przetwórstwa mięsnego już 30 lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu staliśmy się wiodącym producentem mięsa drobiowego oraz gotowych produktów drobiowych. Jako pracodawca stawiamy na długotrwałe, oparte na zaufaniu relacje z Naszymi pracownikami, bo to oni są...

16.05.202416.05.2024

Specjalista ds. standaryzacji

Kawle

Działamy w branży przetwórstwa drobiu już od 30 lat, nasza firma to miejsce, gdzie doświadczenie i nowoczesność idą w parze. Stawiamy na długotrwałe oparte na zaufaniu relacje z Naszymi pracownikami, bo to oni są sercem firmy. To właśnie dzięki ich zaangażowaniu i pasji stale się rozwijamy. Zatrudni...

09.05.202409.05.2024

Księgowa / Specjalista ds. rachunkowości

MARTA.SZOSTAKMARTA.SZOSTAK
Lębork

Zakres obowiązków: - księgowanie i dekretowanie dokumentów w systemie, dbałość o prawidłowy obieg dokumentów księgowych, - rozliczanie delegacji pracowników, - uzgadnianie i potwierdzanie rozrachunków z kontrahentami, - prowadzenie współpracy z podmiotami zewnętrznymi, m.in. z bankami, Urzędem S...

10.05.202410.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0169 s