Filtruj

Praca Marta - Łeba

Ratownik wodny na zastępstwo. Łeba. Zakwaterowanie i wyżywienie.

MARTA NIEDŹWIECKAMARTA NIEDŹWIECKA
Łeba

Prestiżowy ośrodek wczasowy w Łebie zatrudni osobę na stanowisko ratownik wodny na basenie odkrytym. Praca na 1 miesiąc-lipiec. Wymagana aktualna książeczka WOPR, stopień starszego ratownika. Gwarantujemy bezpłatne zakwaterowanie oraz obiady....

06.05.202406.05.2024
od 30 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Fizjoterapeuta / masażysta. Łeba. Zakwaterowanie

Łeba

Prestiżowy ośrodek wczasowo-rehabilitacyjny zatrudni osobę na stanowisko fizjoterapeuta lub masażysta. Praca od końca maja do końca września. Zapewniamy zakwaterowanie. Wymagane doświadczenie w pracy podczas turnusów rehabilitacyjnych....

od 5965 zł

Księgowa / Specjalista ds. rachunkowości

MARTA.SZOSTAKMARTA.SZOSTAK
Lębork

Zakres obowiązków: - księgowanie i dekretowanie dokumentów w systemie, dbałość o prawidłowy obieg dokumentów księgowych, - rozliczanie delegacji pracowników, - uzgadnianie i potwierdzanie rozrachunków z kontrahentami, - prowadzenie współpracy z podmiotami zewnętrznymi, m.in. z bankami, Urzędem S...

10.05.202410.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0167 s