Filtruj

Praca Masaz - Jarnołtówek

1-3 z 3 ofert pracy

Poszukiwany masażysta/fizjoterapeuta

AGNIESZKAAGNIESZKA
Jarnołtówek

CENTRUM SPA zlokalizowane w Hotelu Dębowe Wzgórze - Pokrzywna ,poszukuje do pracy masażystę/fizjoterapeutę z możliwością zdobycia praktyki, doświadczenie mile widziane. Zakres obowiązków: wykonywanie zabiegów w ustalonych ramach czasowych - przestrzeganie procedur, dbałość o spójny wizerunek fir...

18.05.202418.05.2024
od 4242 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

FIZJOTERAPEUTA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Jarnołtówek

Numer oferty: StPr/24/0650Obowiązki:Planowanie i wykonywanie zabiegów, masaży, prowadzenie dokumentacji medycznej pacjentów.Dbałość o miejsce i stanowisko pracy.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:wyższe (w tym licencjat)Pozostałe wymagania:Wykształcenie wyższe - kierunek fizjoterapia, staż ...

08.05.202408.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

DOMS SP. Z O.O.DOMS SP. Z O.O.
Jarnołtówek

Zakres obowiązków: Planowanie i wykonywanie zabiegów, masaży, prowadzenie dokumentacji medycznej pacjentów. Dbałość o miejsce i stanowisko pracy. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) Wykształcenie wyższe - kierunek fizjoterapia, staż pracy na wyżej wymienionym stanowisku mile widzi...

06.05.202406.05.2024