Filtruj

Praca Masaz - Łódź

Praca dla masażystki Łódź Centrum /Масажистка до масажного салону

nowa oferta
JULIAJULIA
Łódź

Do nowego salonu masażu ogłaszamy nabór na stanowisko masażystki. (2 etaty) Specjalizujemy się w masażach orientalnych oraz relaksacyjnych wykonywanych na macie . Inspirujemy się technikami masażu z Dalekiego Wschodu, a także atmosferą tego egzotycznego regionu. Mile widziane jest doświadczenie...

06.06.202406.06.2024
od 7000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Praca w salonie masażu

SALON LILUSALON LILU
Łódź

Salon masażu w Łodzi poszukuje osób do pracy bez doświadczenia.Wynagrodzenie w wysokości do 2000 zł tygodniowo.Wypłacane tygodniówki.Elastyczny grafik.Więcej informacji w wiadomości prywatnej proszę wysyłać cv lub zostawić numer telefonu ....

04.06.202404.06.2024

Pracownik SPA w Jabłonki Resort & SPA w Bieszczadach

ANETAANETA
Jabłonki

OPIS Zakres obowiązków: • wykonywanie masaży • wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych na ciało • mile widziane umiejętności z zabiegów kosmetycznych • przygotowywanie stanowiska pracy przed i po zabiegu • dokonywanie rezerwacji zabiegowych • obsługa gości korzystających ze strefy wellness • db...

29.05.202429.05.2024
od 4500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0297 s