Filtruj

Praca Masaz - Olchowa

Wynagrodzenie
Odległość od miasta
Masaz Olchowa - inne oferty pracy

Zatrudnię masażystę/ recepcjonistkę/ kucharkę/ pomoc kuchenną

PAWEŁPAWEŁ
Olchowa

Zatrudnię w hotelu SENATOR Gran Via w Olchowej masażystę, recepcjonistkę (najlepiej z praktyką), kucharkę oraz pomoc kuchenną. Proszę o kontakt telefoniczny ....

25.03.202425.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca dla kosmetologa

KOSMETYCZKAKOSMETYCZKA
Sanok

Zatrudnię kosmetologa od czerwca lub lipca. Jeśli jesteś osobą, która chce się rozwijać w zawodzie kosmetologa zapraszam Cię do współpracy. Nasza branża obecnie się mocno rozwija i my również musimy iść z postępem. Oferuję Ci pracę na dobrych warunkach oraz rozwój poprzez szkolenia. Elastyczny graf...

od 6000 zł

TECHNIK MASAŻYSTA

FLOTEX POLSKA SP. Z O.O.FLOTEX POLSKA SP. Z O.O.
Polańczyk

Zakres obowiązków: Technik masażysta Wymagania: wykształcenie - medyczne pomaturalne/policealne Mile widziane doświadczenie w zawodzie....

19.03.202419.03.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0163 s