Filtruj

Praca Masaz - Włocławek

1-2 z 2 ofert pracy

MASAŻYSTKA/MASAŻYSTA RUE12/1342-672/24

nowa oferta
TTS GROUP SP. Z O.O.TTS GROUP SP. Z O.O.
Włocławek

Zakres obowiązków: Wykonywanie masaży orientalnych, tj. tajskich i balijskich zgodnie z posiadanymi umiejętnościami oraz zgodnie z profilem działalności firmy; utrzymywanie porządku na stanowisku pracy. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - dyspozycyjność Mile widzi...

06.06.202406.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Włocławek

Numer oferty: StPr/24/1343Obowiązki:Wykonywanie masaży orientalnych, tj. tajskich i balijskich zgodnie z posiadanymi umiejętnościami oraz zgodnie z profilem działalności firmy; utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:dyspozycyjnośćWykształce...