Filtruj

Praca Masazysta - Grudynia Wielka

1-3 z 3 ofert pracy

MASAŻYSTA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Grudynia Wielka

Numer oferty: StPr/24/0155Obowiązki:Wykonywanie masazy, dbanie o wizerunek firmy, dbanie o czyśtość w miejscu pracy, prowadzenie FUNPAGEAWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: Prawo jazdy kat. B kurs masażysty Wykształcenie:średnie ogólnokształcąceMiejsce pracy: Kozielska 56, 47-2...

13.04.202413.04.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

MASAŻYSTA

FIRMA USŁUGOWA ALEKSANDRA KOŁEKFIRMA USŁUGOWA ALEKSANDRA KOŁEK

Zakres obowiązków: Wykonywanie masazy, dbanie o wizerunek firmy, dbanie o czyśtość w miejscu pracy, prowadzenie FUNPAGEA Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące uprawnienie - Prawo jazdy kat. B umiejętność - kurs masażysty...

08.04.202408.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

FIZJOTERAPEUTA

CENTRUM OPIEKI I REHABILITACJI OSTOJA GIZELA ŁEŚKOCENTRUM OPIEKI I REHABILITACJI OSTOJA GIZELA ŁEŚKO
Cisek

Poszukuję fizjoterapeuty/technika fizjoterapeuty/technika masażysty do prowadzenia rehabilitacji/masaży w prywatnym domu opieki dla osób starszych i niepełnosprawnych. Głównie chodzi o aktywizację ruchową . Mile widziana również umiejętność poprowadzenia ciekawych zajęć dla seniorów-proste prace man...

16.03.202416.03.2024