Filtruj

Praca Masazysta - Olsztyn

1-2 z 2 ofert pracy

MASAŻYSTA MASAŻU TAJSKIEGO

AMARI SPA OLSZTYN SP. Z O.O.AMARI SPA OLSZTYN SP. Z O.O.
Olsztyn

Zakres obowiązków: Wyjaśnianie zasad i podstaw różnych technik wykonywania tajskiego masażu; Wykonywanie tajskiego masażu klasycznego, sportowego i relaksacyjnego zgodnie ze sztuką masażu tajskiego; Nawiązywanie i utrzymanie kontaktów z klientem. Godziny pracy 10-18 Wymagania: wykształcenie - brak ...

05.09.202405.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL NA KIERUNKU TECHNIK MASAŻYSTA

CENTRUM NAUKI I BIZNESU ŻAK SP. Z O.O.CENTRUM NAUKI I BIZNESU ŻAK SP. Z O.O.
Olsztyn

Zakres obowiązków: Szkoła Policealna Żak w Olsztynie Godziny pracy - w zależności od harmonogramu zjazdów Prowadzenie zajęć edukacyjnych na kierunku technik masażysta Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - średnie branżowe...

22.08.202422.08.2024