Filtruj

Praca Masazysta - Wilimy

1-3 z 3 ofert pracy

MASAŻYSTA

BOŻENA KUŚMIERCZYK-PRZYSTUPA FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWABOŻENA KUŚMIERCZYK-PRZYSTUPA FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA
Wilimy

Zakres obowiązków: Wykonywanie masaży Wymagania: wykształcenie - pomaturalne/policealne wykształcenie - sportowe wyższe (w tym licencjat) staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 3 Doświadczenie zawodowe min. 3 m-ce...

16.04.202416.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MASAŻYSTA

nowa oferta
Olsztyn

Zakres obowiązków: Masaż leczniczy, relaksacyjny. Godziny pracy 9-16 Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe staż pracy ogółem - lata: 10 Doświadczenie zawodowe minimum 10 lat. Znajomość języka rosyjskiego oraz niemieckiego są niezbędne do obsługi klientów z zagranicy....

29.04.202429.04.2024

Praca w salonie kosmetycznym

ZAKŁAD KOSMETYCZNYZAKŁAD KOSMETYCZNY
Olsztyn

Do mojego salonu poszukuję Stylistki paznokci i rzęs: Jeśli: - wykonujesz manicure i pedicure hybrydowy kombinowany - przedłużasz paznokcie żelem na formie i zdobisz zgodnie z trendami -wykonujesz aplikację rzęs. - wykonujesz hennę i regulację lub laminacje brwi - masz pozytywne nastawienie do...

21.02.202421.02.2024
od 4000 zł